Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd- zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błąd- zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym

    Witam ja brałem w 2010 roku w ING też próbowałem na hipotekę bo najtaniej wychodzi, jak już mnie "przewiercili" na wylot i już miałem podpisywać umowę to się okazało że mogą mi zaoferować kredyt gotówkowy na 30k na 8 lat rata ok 460 oprocentowanie stałe 10%. a banków co schodziłem to swoje. Też szukałem kredytu na remont

  • #2
    Błąd- zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym

    Witam, borykam się ze znalezieniem przyczyny błędu- zbyt uboga mieszanka na biegu jalowym. Sprawdzony został cały układ spreżarki, brak nieszczelności, tankowany samochód na markowych stacjach, brak spadku mocy, brak dymienia. Ma ktos jakiś pomysł?

    Komentarz


    • #3
      jakie masz zalecane paliwo i jakie lejesz?

      Komentarz


      • #4
        bapol, sprawdź układ odpowietrzania zbiornika paliwa. A konkretnie czy zaworek N80, który jest na przewodzie od filtra z węglem aktywnym do kolektora, na wyłączonym zapłonie jest zamknięty, czy się przypadkiem nie zaciął w pozycji otwartej.

        A i takie pytanie jeszcze:
        błąd pojawia się zawsze niezależnie czy silnik jest zimny czy ciepły?
        Rozum każdy ma, ale nie każdy go używa.

        Komentarz


        • #5
          bapol, sprawdz tak jak koega mówi n80 jak to bedzie ok to przydało by sie zrobic logi bo jest tez opcia ze masz walnieta przepływke badz sonde lamda
          diagnostyka vag 602-614-253

          Komentarz


          • #6
            Dzieki za pomoc, w przyszlym tygodniu sprawdzę. Octavka jest pojona 98Pb z Orlenu lub Lotosu.
            Dam znać czy problem został rozwiązany.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X